07:00:36   |   27 may 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / № 517 от 14.09.05 г.

№ 517 от 14.09.05 г.

О предоставлении дополнительных гарантий социальным работникам управления социальной защиты населения и труда Одесского городского совета относительно бесплатного проезда в городском транспорте

Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 14.09.05р. № 517

Про надання додаткових гарантій соціальним працівникам управління соціального захисту населення та праці Одеської міської ради стосовно безкоштовного проїзду в міському транспорті

Відповідно до статей 34, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою подальшого сприяння виконання функціональних обов'язків соціальними працівниками управління соціального захисту населення та праці Одеської міської ради, виконавчий комітет Одеської міської ради:

ВИРІШИВ:
1. Встановити з 01.07.2005 року додаткову соціальну гарантію соціальним працівникам управління соціального захисту населення та праці Одеської міської ради при виконанні ними функціональних обов'язків, а саме: надання адресної компенсації за отримання послуг міського транспорту.
2. Управлінню транспортного комплексу міста Одеської міської ради (Краснов В.Ф.), директору КП "Одесміськелектротранс" Новикову В.С. забезпечити безкоштовний проїзд у міському електричному та автомобільному транспорті, у тому числі на автобусах, що працюють в експресному режимі руху та в режимі маршрутного таксі, соціальних працівників при наявності відповідного проїзного документу та пред’явленні ними посвідчень встановленого зразка.
3. Управлінню соціального захисту населення та праці Одеської міської ради (Аймедова І.М.) забезпечити проведення розрахунків з транспортними підприємствами, що здійснюють перевезення соціальних працівників, за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян, головним розпорядником яких є управління, в межах затверджених бюджетних призначень на підставі актів звірок.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Лосюк Л.В., Убірію В.Ш.

Міський голова
Е. Гурвіц
Керуюча справами
Т. Єршова
Page is created: 02.02.2006 12:02
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More