05:54:34   |   27 may 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / № 233 от 29.06.05 г.

№ 233 от 29.06.05 г.

О создании соответствующих условий относительно социальной защиты и реабилитации детей которые оказались в кризисных условиях.

Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 233 від 29.06.05 р.

Про створення належних умов стосовно соціального захисту та реабілітації дітей, які опинилися в кризових умовах

Відповідно до ст. 34, 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи подання прокуратури м. Одеси “Про усунення порушень вимог законодавства України щодо використання бюджетних коштів та з питань профілактики правопорушень серед неповнолітніх”, довідку начальника служби у справах дітей Одеської міської ради (Бурік Т.В.), виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Подання прокуратури м. Одеси від 28.04.2005 р. № 483 та довідку служби у справах дітей Одеської міської ради взяти до відома.
2. Міській службі у справах дітей Одеської міської ради (Бурік Т. В.), управлінню молодіжної політики, сім’ї, та туризму Одеської міської ради (Аксанюк В. М.), управлінню освіти Одеської міської ради (Козицький С. В.) вжити невідкладних заходів щодо:
2.1.Запобігання дитячої бездоглядності, профілактики злочинності та правопорушень серед дітей.
2.2. Оптимізації мережі дитячих підліткових клубів, позашкільних закладів з роботи з дітьми за місцем проживання.
2.3. Подолання наявних невідповідностей чинному законодавству щодо функціонування будинків сімейного типу.
3. Управлінню капітального будівництва Одеської міської ради (Стас І. І.) вирішити питання стосовно будівництва соціального гуртожитку для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування за адресою: м. Одеса, вул. Михайлівська, 16.
4. Міській службі у справах дітей Одеської міської ради (Бурік Т. В.), управлінню молодіжної політики, сім’ї та туризму Одеської міської ради (Аксанюк В. М.):
4.1. Вжити заходів стосовно розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.
4.2. Спільно зі спілкою роботодавців та Молодіжною біржею праці, сприяти створенню робочих місць для тимчасової зайнятості неповнолітніх під час перебування їх у притулках для дітей, шляхом укладання договорів.
5. Затвердити план заходів щодо створення належних умов стосовно соціального захисту та реабілітації дітей, які опинилися в кризових умовах (додається).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Курінного В. К.

Додаток
До рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
Від 29.06.05 р.
№ 233


ПЛАН ЗАХОДІВ
Щодо створення належних умов стосовно соціального захисту та реабілітації дітей, які опинилися в кризових умовах


1. Створити мережу районних центрів соціальних служб для молоді - 2006 р.

2. Запровадити “День спільних дій” з профілактики рецидивної злочинності неповнолітніх, засуджених до покарання не пов’язаних з позбавленням волі з іспитовим терміном та тих, які повернулися з місць позбавлення волі, шкіл, училищ соціальної реабілітації – III-й квартал 2005 року.

3. Підготувати та внести на розгляд сесії Одеської міської ради зміни до положень КУ “Притулок № 1 для дітей служби у справах дітей Одеської міської ради” та КУ “Притулок №2 для дітей служби у справах дітей Одеської міської ради”, передбачивши влаштування вихованців притулків у відповідності до вікових категорій (молодшого та старшого віку) – IV-й квартал 2005 року.

4. Підготувати та внести на розгляд сесії Одеської міської ради зміни до Положення про КУ “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради”.
Зокрема передбачити вікову категорію дітей від 3-х до 18-ти років, підпорядкування закладу службі у справах дітей Одеської міської ради, виключити з числа вихованців дітей, які мають нервово-психічні відхилення та інше. – IV-й квартал 2005 року.

5. Підготувати та внести на розгляд сесії Одеської міської ради Програму розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. – До кінця 2005 року.

6. Підготувати розпорядження міського голови про заборону перепрофілювання та нецільового використання підліткових клубів за місцем проживання дітей. – До 01.08.2005 року

7. Підготувати розпорядження міського голови про створення міжвідомчої комісії з перевірки діяльності підліткових клубів за місцем проживання дітей. – До 01.08.2005 року

8. Зобов’язати голів районних адміністрацій Одеської міської ради провести інвентаризацію дитячих ігрових спортивних майданчиків та визначити їх підвідомчу належність, заборонити зміну цільового призначення спортмайданчиків та їх забудову. – До 01.09.2005 року

9. Забезпечити ефективне використання спортивної зали “Притулку № 2 для дітей служби у справах дітей Одеської міської ради”. – До 01.08.2005 року

10. Привести штатну чисельність працівників служб у справах дітей районних адміністрацій Одеської міської ради у відповідність до ч. 7 ст. 4 Закону України “Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх”. Зокрема в Київському районі фактично працює 7 чоловік при потребі 14, відповідно у Суворовському 7 – 14, у Малиновському 6 – 12, у Приморському 6 – 12. – IV-й квартал 2005 року.

11. Розробити та запровадити програми фізичного виховання, психологічної та практичної підготовки до праці, професійного самовизначення вихованців дитячих державних закладів з урахуванням здібностей та інтересів дитини. – 2006 р.

12. Завершити інвестиційний проект з капітального будівництва Дитячого комплексу на базі будинку дитини № 1, розрахованого на 250 місць. – 2006 р.

13. Передбачити, що проекти житлового будівництва повинні включати приміщення для позашкільної роботи з дітьми, спортивні та ігрові майданчики. - II-ге піврічча 2005 року.

Е. ГурвіцPage is created: 02.02.2006 10:48
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More