14:12:49   |   02 june 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №508 від 24.09.2010р.

№508 від 24.09.2010р.

Про затвердження договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси та договору участі замовника у соціально-економічному розвитку м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та фізичною особою-підприємцем Пілявським Павлом Олександровичем при реконструкції виробничих приміщень для розміщення виробничо-офісних приміщень за адресою: м. Одеса, вул. Бугаївська, 37

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№508 від 24.09.2010р.Про затвердження договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси та договору участі замовника у соціально-економічному розвитку м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та фізичною особою-підприємцем Пілявським Павлом Олександровичем при реконструкції виробничих приміщень для розміщення виробничо-офісних приміщень за адресою: м. Одеса, вул. Бугаївська, 37Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Пілявського Павла Олександровича (далі – ФОП Пілявський П.О.) щодо затвердження договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси та договору участі замовника у соціально-економічному розвитку м. Одеси при реконструкції виробничих приміщень для розміщення виробничо-офісних приміщень за адресою: м. Одеса, вул. Бугаївська, 37, враховуючи договір купівлі-продажу від 07.09.2009 р., рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 25.02.2010 р. № 103 «Про надання фізичній особі-підприємцю Пілявському Павлу Олександровичу містобудівних умов та обмежень реконструкції виробничих приміщень, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Бугаївська, 37, для розміщення виробничо-офісних приміщень з улаштуванням антресолі в існуючих габаритах будівлі», висновок управління архітектури та містобудування Одеської міської ради від 23.05.2010 р. № 197/10, згідно з рішенням комісії з визначення розміру залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси від 10.08.2010 р. № 58, беручи до уваги надані документи та обгрунтовуючі матеріали, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про планування та забудову територій», «Порядком вирішення питань розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування» (розділ Правил забудови м. Одеси)», затвердженим рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009 р. № 4709-V, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити договір пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ФОП Пілявським П.О. (додаток 1).

2. Затвердити договір участі замовника у соціально-економічному розвитку м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ФОП Пілявським П.О. (додаток 2).

3. Доручити першому заступнику міського голови Ворохаєву А.І. підписати від імені виконавчого комітету Одеської міської ради договір участі замовника у соціально-економічному розвитку міста Одеси.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.


Міський голова Е. Гурвіц

Керуюча справами Т. ЄршоваPage is created: 29.10.2010 09:54
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More