13:10:50   |   27 may 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №491 від 24.09.2010р.

№491 від 24.09.2010р.

Про оплату послуг з постачання теплової енергії, які надає КП «Теплопостачання міста Одеси» ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса»

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№491 від 24.09.2010р.

Про оплату послуг з постачання теплової енергії,

які надає КП «Теплопостачання міста Одеси»

ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса»

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 року №955 «Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити з 1 жовтня 2010 року для ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса» оплату послуг з постачання теплової енергії на рівні категорії споживачів «населення».

2. Доручити КП «Теплопостачання міста Одеси» (Воротняк В.С.) щомісячно надавати до управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Пруцаков В.В.) акти звірки фактичних обсягів споживання теплової енергії ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса».

3. Управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Пруцаков В.В.):
3.1. Надати до департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) розрахунки річного обсягу дотації на компенсацію різниці в тарифах між категоріями споживачів «населення» та «інші споживачі» на послуги з постачання теплової енергії по ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса».
3.2. Забезпечити щоквартальне надання до департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) розрахунку обсягу дотацій на компенсацію різниці в тарифах між категоріями споживачів «населення» та «інші споживачі» на послуги з постачання теплової енергії по ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса».

4. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) передбачити у бюджеті міста кошти на компенсацію різниці в тарифах на послуги з постачання теплової енергії , які надає КП «Теплопостачання міста Одеси» (Воротняк В.С.) ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради Пруцакова В.В.

 

Міський голова                  Е. Гурвіц

 

Керуюча справами            Т. ЄршоваPage is created: 27.09.2010 18:40
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More