03:30:36   |   02 june 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №908 от 18.08.2009г.

№908 от 18.08.2009г.

Про удосконалення тарифної політики на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій комунальної власності м. Одеси

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№908 від 18.08.2009р.

Про удосконалення тарифної політики на послуги

з утримання будинків та прибудинкових територій

комунальної власності м. Одеси

Відповідно до пп. 2 п. «а» ст.ст. 28, 29, 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. №529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», враховуючи необхідність приведення діючих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у відповідність до вимог чинного законодавства, а також з метою здійснення контролю за цільовим використанням коштів від населення міста за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доручити КП «Інформресурс» (Чуєв О.А.):
1.1. У термін до 01.11.2009 року забезпечити розробку та впровадження нової Програми розрахунку тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. №529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».
1.2. У термін до 15.10.2009 року запровадити в КП «ЖКС» єдину автоматизовану систему обліку, з впровадженням постійного моніторингу у розрізі послуг з утримання будинків та прибудинкових територій по кожному будинку окремо.

2. Доручити управлінню економіки, інвестиційної політики та зовнішньоекономічної діяльності Одеської міської ради (Свобода М.І.), управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Пруцаков В.В.), КП «ЖКС» у термін до 01.01.2010 року провести розрахунки тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій комунальної власності відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. №529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

3. Управлінню з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради (Яроцька І.В.), районним адміністраціям Одеської міської ради, КП «ЖКС» розробити заходи щодо проведення громадських слухань та ознайомлення населення з переліком послуг з утримання будинків і прибудинкових територій та розміром тарифів на них.

4. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Пруцакова В.В.

Міський голова                           Е. Гурвіц

Керуюча справами                     Т. ЄршоваPage is created: 20.08.2009 17:05
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More