04:19:41   |   31 may 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №920 від 29.07.2008р.

№920 від 29.07.2008р.

Про розгляд протесту прокурора міста Одеси на рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.12.1997 р. №872 «Про передачу у приватну власність членам садового товариства «Труженик» земельних ділянок для садівництва»

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№920 від 29.07.2008р.
 
Про розгляд протесту прокурора міста Одеси на рішення виконавчого
комітету Одеської міської ради від 20.12.1997 р. №872 «Про передачу

у приватну власність членам садового товариства «Труженик»

земельних ділянок для садівництва»
 
Прокурором міста Одеси внесено протест на рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.12.1997р. №872 «Про передачу у приватну власність членам садового товариства «Труженик» земельних ділянок для садівництва».
Прокурор вважає, що зазначене рішення виконавчого комітету є незаконним у частині передачі у приватну власність громадянам земельних ділянок за адресою: м. Одеса, вул. Тімірязєва, 61, а, б, в, г (4 земельні ділянки), та підлягає приведенню у відповідність до вимог законодавства шляхом їх виключення з переліку земельних ділянок, які підлягають приватизації.
За результатами проведеної прокуратурою перевірки було встановлено, що однією з підстав для прийняття зазначеного рішення послугували висновки КП «ОМБТІ та РОН» стосовно можливості передачі у власність громадянам земельних ділянок за зазначеними адресами, в яких міститься посилання на довідку Головного управління архітектури та містобудування Одеської міської ради від 06.02.1997р. стосовно нібито можливості приватизації відповідних ділянок.
Проте, як вбачається з довідки Головного управління архітектури та містобудування Одеської міської ради від 06.02.1997 року, земельні ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Тімірязєва, 61 а-г (4 земельні ділянки) не підлягають приватизації, у зв’язку із проектуванням на вказаній території магістралі.
Таким чином прокурор вважає, що рішення виконавчого комітету було прийнято на підставі недостовірних даних про нібито наявність позитивних висновків Головного управління архітектури та містобудування Одеської міської ради.
Розглянувши протест прокурора, виконавчий комітет Одеської міської ради відзначає, що висновком Головного управління архітектури та містобудування Одеської міської ради були погоджені для подальшої процедури приватизації земельні ділянки розташовані за адресами відповідно:
- по вул. Тімірязєва, 35 а-б, 44 а-б, 47 а-д, 51 а-г, 53 а-г, 61 а-г, 74 а-б (27 земельних ділянок);
- по вул. Новгородській, 2 а, 3 а-в (4 земельні ділянки);
- по вул. Обільній, 68 а-г (4 земельні ділянки);
- по вул. Довгій, 96 а-в, 98 а-ж (10 земельних ділянок);
- по вул. Естонській, 6 а-б, 15 а-в (6 земельних ділянок).
Земельні ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Новгородська, 2 а та 3 а-в, не були погоджені та не підлягали приватизації, у зв’язку із проектуванням магістралі.
На підставі вказаного висновку Головного управління архітектури та містобудування Одеської міської ради, на підставі заяв громадян, були отримані відповідні висновки КП «ОМБТІ та РОН» стосовно можливості передачі безоплатно у приватну власність земельних ділянок, а також отримані інші висновки, погодження, графічні матеріали, матеріали технічної інвентаризації та земельно – кадастрова документація, передбачені діючим на той час законодавством (зокрема, Земельним кодексом України 1990 року).
Тому вважаємо, що позиція прокурора стосовно опротестованого рішення ґрунтується на невірному припущенні стосовно довідки Головного управління архітектури та містобудування Одеської міської ради від 06.02.1997 р. № 183, згідно з якою земельні ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Тімірязєва, 61 а-г (4 земельні ділянки) підлягали приватизації.
Таким чином рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.12.1997 року № 872 «Про передачу у приватну власність членам садового товариства «Труженик» земельних ділянок для садівництва» було прийнято в порядку, визначеному законодавством, у межах наданих повноважень.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Одеської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Відхилити протест прокурора міста Одеси на рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.12.1997 року № 872 «Про передачу у приватну власність членам садового товариства «Труженик» земельних ділянок для садівництва».

2. Про прийняте рішення повідомити прокурора міста Одеси.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

Міський голова                                 Е. Гурвіц

Керуюча справами                          Т. ЄршоваPage is created: 30.07.2008 16:18
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More