14:34:17   |   08 april 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Проект розміщено на офіційному сайті міста Одеси: 04.01.2012

ПРОЕКТ

Про визначення місць, де заборонена роздрібна торгівля

алкогольними напоями та тютюновими виробами
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Одеської міської ради від 23.12.2011 р. № 1612-VI «Про затвердження Плану діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік», пункту 9 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 р. № 854, пункту 11 Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами, затверджених Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 р. №218, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на відстані менше ніж 200 метрів від наступних закладів: дошкільних, навчальних, охорони здоров'я, спорту, бібліотек, естетичного виховання (музичних, художніх, театральних, хорових, хореографічних шкіл, шкіл мистецтв), інших закладів соціальної спрямованості.
2. Повідомити Регіональне управління Департаменту з контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Одеській області про прийняте рішення.
3. По закінченню одного року з дня набуття чинності цього рішення управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради здійснити заходи з відстеження результативності цього рішення.
4. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради забезпечити тиражування 200 екземплярів рішення для безкоштовного розповсюдження зацікавленим особам.
5. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це рішення в установленому порядку.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з економічної, інвестиційної політики та торгівлі.Міський голова     О. Костусєв

    Проект рішення внесено постійною комісією Одеської міської ради з економічної,
інвестиційної політики та торгівлі

INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More